Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. Wat hadden de fans te melden over die eerste helft?
LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend
Vetlesen breekt de banClub Brugge was baas, maar overtuigen deed het zeker niet de eerste 25 minuten. Kansen waren schaars. De Wolven wisten zelf ook niets bij elkaar te spelen. Een gesloten in eerste deel van de eerste helft.
Carlos Forbs miste er wel een enorm na dertig minuten, maar even later was het wel prijs. Hans Vanaken werd 'vergeten' bij een vrije trap en hij kopte de bal voor doel. Daar scoorde Hugo Vetlesen de 0-1. Zo was Vanaken, en ook Vetlesen, alweer bepalend. Hij krijgt lof van de fans, al zien die ook dat het niet top is wat Blauw-Zwart laat zien. Al moeten ze weinig vrezen van de thuisploeg. Marcos Peano maakte ook nog een geweldige fout, waardoor Jan Virgili de 0-2 wist te scoren. Game over.
De spelers van Club Brugge wanen zich nog in ontspanningsmodus. #raalclu
— Rudy Moenaert (@moenaert) October 10, 2026
Forbs niet denderend bezig #ralclu
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) October 10, 2026
Yes Hans inderdaad onze grote man en Hugo doet het 0-1 #ralclu
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) October 10, 2026
Dikke verdiende voorsprong voor Club. Mooi uitgespeelde vrije trap. Vetlesen na alleen topschutter bij Blauw-Zwart #raalclu
— Michel Berix (@MichelFCBerix) October 10, 2026
Goooooaaaal 0-1 Vetlesen ! #RAALCLU
— Sören (@TheSorenB) October 10, 2026
Ik denk dat Forbs de schoenen van Diakhon aanheeft #ralclu
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) October 10, 2026
Claudio Reulens