Max Dean werd afgelopen zomermercato nog nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht, maar uiteindelijk sprong de deal af. Dean zit aldus nog in KAA Gent en had tijdens de interlandbreak tijd om even alles op een rijtje te zetten.
Het Engelse Bolton Wanderers duwde door voor Dean, maar uiteindelijk kwam er geen akkoord. Met het uitvallen van Josué Vergara komt Dean weer volop in beeld. Coach Rik De Mil sprak met Het Laatste Nieuws over zijn opties.
LEES OOK: De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent
De Mil greep inDe Mil greep na de mislukte transfer toch in. "Voor de eerste keer kan ik zeggen dat we terug in een positieve flow zitten. Samen met hem, z'n management en het bestuur zijn we rond de tafel gaan zitten voor een goed en open gesprek.”
Volgens de oefenmeester is Dean ook volledig klaar om weer te knallen bij de Buffalo’s. “Ik heb écht het gevoel dat Max de knop heeft omgedraaid. Ik zie opnieuw scherpte en plezier. We spreken weer over een 'voetbalverhaal'. Max is vanaf nu selecteerbaar."
Nog opties
Naast Dean is ook de 19-jarige Ibrahim Cissé een optie, zijn profiel lijkt ook het meeste op die van de geblesseerde Vergara. Hyllarion Goore kan ook een mogelijke vervanger van Vergara zijn.
Stephan Calander