In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er vier matchen aan. Hoe deden de Belgen het in Duitsland?
LEES OOK: Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'
Lokonga en Deman in de basisBij Hamburger SV geen geblesseerde Sebastiaan Bornauw, wel Sambi Lokonga in de basis. Zakaria El Ouahdi was ook een starter. Zij namen het in eigen huis op tegen traditieclub FC Köln. De thuisploeg kwam op slag van rust op voorsprong via Capaldo. Een meevaller voor Hambruger SV.
Konden ze na enkele mindere resultaten opnieuw een overwinning boeken? Na de pauze kon Poulsen de 2-0 scoren. De driepunter kwam nog even in het gedrang door de 2-1 van Ache, maar Hamburger SV wist de zege over de streep te trekken.
Comeback van Werder Bremen
Bij Werder Bremen mocht Olivier Deman aan de match beginnen, net als Ludovit Reis. Moussa Ndiaye zat niet in de selectie. Fellhauer bracht de bezoekers op voorsprong. Die 0-1 was ook de ruststand. Werder Bremen kwam in de tweede helft nog meer in de problemen nadat Brackelmann de 0-2 op het scorebord zette.
Toch werd het weer spannend, want Grüll maakte de aansluitingstreffer. En we kregen héél dolle slotminuten, want Füllkrug en Weiser zorgden voor de zotte comeback: 3-2.
Andere wedstrijden:
Mönchengladbach - Mainz 2-4 (Neuhaus, Tietz, Lidberg, Becker, Martel, )
Frankfurt - Freiburg 2-2 (Ebnoutalib, Scherhant, Burkardt, Suzuki)
Een echte goaltjesdief! 🥷😂 pic.twitter.com/3APg0cse3m
— Play Sports (@playsports) September 19, 2026
Claudio Reulens