Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ronduit povere wedstrijd opzitten. Toch is trainer Marvin Compper lovend over zijn ploeg.
LEES OOK: Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk
Antwerp maakt progressieAntwerp verloor vorige week vrij kansloos van Standard. Het werd 1-0, maar de Great Old had weinig in de pap te brokken op Sclessin. Er was een xG van maar liefst 3,72 voor Standard tegenover 1,02 voor Antwerp. Doelschoten: 20 versus 14. Standard had gerust met twee of drie goals verschil kunnen winnen.
"Na onze nederlaag tegen Standard vorig weekend zeiden mijn spelers en ik dat we een stap vooruit hadden genomen. Dat lijkt misschien vreemd, maar ik sta daar nog altijd achter. Als Standard iéts minder sterk was, dan hadden we een kans om met hen te wedijveren. Méér dan dat in de match voordien tegen STVV het geval was. Daarom: een stap in de goede richting. We moeten onthouden waar we vandaan komen en dat deze groep zich nog moet ontwikkelen", vertelde Compper toch wel vreemd aan HLN.
Winnen tegen Club Brugge
Vorig jaar won Antwerp onder Faris Haroun verrassend met 0-1 in Brugge. "Natuurlijk hebben we over die wedstrijd van vorig jaar gesproken. We weten hoe we het moeten aanpakken. Als we opnieuw kunnen winnen, zou dat fantastisch zijn."
Deze week raakte ook bekend dat Marc Overmars stopt bij Antwerp. "Ik kende Marc natuurlijk nog niet zo lang. De mercato was wel een heel productieve en positieve periode. Ik had graag met hem voort gewerkt en had van hem kunnen leren", vertelde hij daarover.
Claudio Reulens