Zaterdag stonden er ook in de Challenger Pro League weer enkele wedstrijden op het programma. Beerschot knokte zich tegen RSCA Futures met tien naar een tweede zege dit seizoen, terwijl Dender dankzij een knappe comeback tegen Club Luik ook een zes op negen beet heeft.
LEES OOK: 'Antwerp laat jonge aanvaller nog vertrekken'
RSCA Futures - Beerschot 0-1Beerschot had iets recht te zetten na de nederlaag van vorige week op Dender. Ze startten ook uitstekend en beloonden zich al snel met een voorsprong. Na amper acht minuten knalde Lake de openingstreffer al op het bord. Op slag van rust bracht Beerschot zichzelf echter in de problemen.
Gyamfi pakte immers zijn tweede geel na een overtreding op Sternal en dus moest Beerschot nog een helft met tien verder. Daarin moest het knokken om zijn voorsprong vast te houden, maar uiteindelijk hield het stand. De Futures hebben dit seizoen zo nog steeds geen punt gepakt, terwijl Beerschot zes op negen haalt.
Club Luik - FCV Dender 1-2
Dender heeft ook zijn tweede zege van het seizoen gepakt en moest daarvoor eveneens diep gaan. Op het veld van Club Luik kwam het kort voor rust op achterstand toen Paulet voor de thuisploeg een strafschop omzette.
Maar Dender knokte nog knap terug. Aanvoerder Viltard maakte in de slotseconden van de eerste helft al snel gelijk en zette in de slotfase op zijn beurt ook een penalty om, na een overtreding op Nhaili. Dender draait zo netjes mee bovenaan het klassement.
Jannick Lanckriet