Royal Antwerp FC gaat nog een drukke week tegemoet op de transfermarkt. In- en uitgaand gaat er nog het een en ander bewegen. De Great Old onderhandelt met de Braziliaanse topclub Flamingo.
Volgens Tribuna onderhandelt Flamengo met Antwerp omtrent een overgang van Anthony Valencia. Het is al een tijdje duidelijk dat de winger de Great Old mogelijk nog zou gaan verlaten. Antwerp wil meewerken aan een transfer.
LEES OOK: Hommeles op Bosuil: 'geen begrip' voor nukkige smaakmaker
Antwerp onderhandelt met FlamengoVan een akkoord is voorlopig nog geen sprake, maar de gesprekken zijn wel gaande. De 22-jarige flankaanvaller kon de afgelopen jaren, mede door blessureleed, zich niet volledig doorzetten. Valencia werd nochtans aanzien als een zeer groot talent.
Dit seizoen is hij echter toch nog zeer goed bezig en hij scoorde al drie keer in drie matchen. Bij Antwerp haalden ze ondertussen al andere, nog jongere, flankaanvallers en de Great Old heeft nog steeds nood aan extra geld.
Valencia op weg naar de uitgang
Valencia heeft nog maar een jaar contract, waardoor het verlengen of verkopen is. De kans is zeer groot dat het verkopen is. De speler heeft een marktwaarde van 1,8 miljoen euro volgens Transfermarkt, maar de kans is groot dat Antwerp boter bij de vis wil na zijn sterke start in de Jupiler Pro League.
De Great Old betaalde zelf 1,5 miljoen euro en een deel van de meerwaarde gaat nog naar zijn vorige werkgever. De komende dagen zal blijken of Antwerp nog een mooie som uit de brand weet te slepen voor de flankaanvaller. Wordt vervolgd.
Claudio Reulens