Bij RSC Anderlecht draait het voorlopig uitstekend. Er is eindelijk positivisme rondom de club, en dat doet zeer veel deugd bij de Brusselaars. Aanwinst Giulian Biancone sprak na de kwalificatie tegen PAOK Saloniki bij Circus Daily.
LEES OOK: 'Anderlecht haakt af voor nieuwe toptransfer'
RSCA mikt op topseizoen"Vandaag hebben we Europees voetbal veiliggesteld, maar we zouden graag de beste van de twee competities veiligstellen : de Europa League. Zondag om 13.30 uur wacht er al een heel belangrijke wedstrijd en we zullen heel snel moeten herstellen. Het belangrijkste doel van de club is, laten we eerlijk zijn, om opnieuw zo hoog mogelijk te eindigen in het kampioenschap”, aldus de centrale verdediger.
Anderlecht is groeiende, maar er zijn ook nog veel werkpunten. Dat beseft de Fransman maar al te goed. Defensief ziet hij nog een grote progressiemarge.
Werkpunten bij RSCA
"Ik kijk altijd graag naar het positieve, maar we moeten ook zien aan welke punten we moeten werken. Tegen La Louvière kregen we een heel dom doelpunt tegen en tegen PAOK twee. Ik zou graag zien dat we defensief nog sterker worden, ook al zijn de wedstrijden goed en van hoge kwaliteit."
Biancone is ervan overtuigd dat Anderlecht met de offensieve kwaliteiten van de ploeg een nieuwe stap kan zetten als het defensief sterker wordt. “Ik zou echt graag zien dat we meer clean sheets behalen. Ik weet dat we met de kwaliteit die we op het middenveld en voorin hebben, veel wedstrijden kunnen winnen als we zoveel mogelijk clean sheets kunnen verzamelen.” “Dat zal ons veel overwinningen en kostbare punten opleveren in het kampioenschap en hopelijk ook in de Europa League."
Claudio Reulens