Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te slepen, nadat ze in de finale Arsenal over de knie wisten te leggen. De Franse grootmacht lijkt desondanks van plan om deze zomer weer stevig uit te halen op de mercato.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça
PSG zoekt offensieve versterkingDat is ook nodig, want verschillende spelers hebben het Parc des Princes deze zomer al verlaten. PSG nam afscheid van Randal Kolo Muani, Kang-in Lee en Gonçalo Ramos, die allemaal vrede moesten nemen met een rol als invaller. Ook Bradley Barcola wordt nog nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt. Zij zullen natuurlijk wel vervangen moeten worden.
Daarvoor haalde PSG met Maghnes Akliouche al een Franse international binnen, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven ook werk maken van de komst van Mika Godts, terwijl er ook nog gezocht werd naar een aanvaller die als diepe spits uit de voeten kan. Charles De Ketelaere werd even genoemd, maar lijkt het uiteindelijk niet te gaan worden.
Deal met Barça over Torres
De prioriteit van PSG bleek al snel Ferran Torres te zijn en die transfer lijkt nu stilaan helemaal afgerond te worden. Nadat de Parijzenaars eerder al een akkoord met de speler zelf vonden, zijn ze er volgens Foot Mercato nu ook bijna uit met FC Barcelona. De clubs zouden elkaar naderen voor een transfersom van ongeveer 50 miljoen euro.
De 26-jarige Torres lijkt zo na 4,5 jaar te gaan vertrekken bij Barça, waar hij eigenlijk nooit een onbetwiste titularis was. De polyvalente aanvaller knalde zich afgelopen zomer wel in de geschiedenisboeken, want hij maakte het enige doelpunt in de WK-finale en bezorgde zo Spanje de wereldtitel.
🚨🔴🔵🇪🇸 #Ligue1 |
— Santi Aouna (@Santi_J_FM) August 10, 2026
🔐 Le PSG et le FC Barcelone se rapprochent d’un accord pour Ferran Torres.
💰 Montant final de l’opération : environ 50M€.https://t.co/iCIHesMKgW pic.twitter.com/KcELSdwArq
Jannick Lanckriet