Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken doet. De Turken haalden Besnik Hasi in huis en gaan nog shoppen in ons land. Ze naderen een akkoord met KRC Genk, met STVV lukte dat niet.
LEES OOK: Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg
Sor trekt naar AmedYira Sor trekt voor ongeveer drie miljoen euro van Racing Genk naar Amed SK. De aanvaller overtuigde nooit echt in de Cegeka Arena, waar men zelf zes miljoen euro investeerde in hem. De flankaanvaller mocht weg en is dus op weg naar Turkije.
De speler heeft ook zo goed als een akkoord en wellicht wordt die transfer snel officieel meegedeeld. Hasi had ook graag een andere speler uit de Jupiler Pro League naar Turkije gehaald. Amed SK ondernam een poging bij STVV, dat weet Het Belang van Limburg.
Bod op Sebaoui geweigerd
Ze deden een bod van 2,5 miljoen euro op Ilias Sebaoui, maar dat werd al snel in de prullenbak gegooid. Bij de Kanaries willen ze véél meer voor hun absolute smaakmaker. Door de komst van Sor lijkt Amed ondertussen ook geen hoger bod meer in te plannen. Al het is wel apart dat beide dossiers aan elkaar gelinkt zijn, want het zijn compléét andere type voetballers.
Bij STVV deden ze de afgelopen jaren financieel al zeer goede zaken en de club mag nog ongeveer 2,5 à 3 miljoen euro verwachten met de nakende transfer van Zion Suzuki naar PSG. Bovendien ontvangen ze ook miljoenen euro's dankzij de zekerheid over de League Phase in de Europa League of Conference League.
Claudio Reulens