Romelu Lukaku is naarstig op zoek naar een oplossing voor zijn penibele situatie in Napels. De aanvaller komt niet meer in de plannen voor en Napoli heeft vol voor Rasmus Hojlund gekozen als aanvalsleider. Big Rom wil weg.
Verschillende Italiaanse opties werden eerder al genoemd waaronder Juventus en AC Milan, maar Lukaku lijkt buiten Italië te trekken. RSC Anderlecht informeerde al, maar de stap naar België komt wellicht te vroeg. Nu beweegt een straffe wending.
LEES OOK: 'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'
Verrassende club in poleLukaku werd ook al nadrukkelijk genoemd in de MLS waar Atalanta United de spits al een tijdje op het lijstje heeft staan. Big Rom kan echter ook in Europa blijven want Il Mattino laat nu weten dat Fenerbahçe in pole position ligt om de Rode Duivel binnen te halen.
De Turkse topclub zou zelfs al aan het onderhandelen zijn met Lukaku en zijn entourage. Fener heeft informatie gekregen over de voorwaarden van de spits. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe aanvaller.
Door Sorloth (ex-KAA Gent)
De onverwachte wending wordt in gang gezet door een oude bekende. Ex-KAA Gent-spits Alexander Sorloth leek op weg naar Fener, maar de transfer van de Noor gaat niet door. Daarom richten de Turken nu volop het vizier richting Lukaku.
🚨🟡🔵 Il Mattino:
— TribunArena (@Tribun_Arena) August 7, 2026
📋 Fenerbahçe, Romelu Lukaku'nun şartları hakkında bilgi aldı. 🇧🇪
🔄 Sarı-lacivertliler, bu hamleyi Alexander Sørloth transferinin gerçekleşmeyeceğini anlamalarının ardından yaptı. 👀 pic.twitter.com/fp50JZ3eZs
Stephan Calander