RSC Anderlecht maakt zich klaar voor het treffen met PAOK Saloniki, maar ook RSCA Futures is bezig aan de voorbereiding. Zij spelen een oefenpot tegen FC Dordrecht. Het lijkt er ook op dat Paars-Wit in alle stilte twee spelers heeft aangetrokken.
LEES OOK: 'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'
Blijft N'dao?Een jaar geleden maakte Anderlecht het volgende bekend. "De Senegalees Pape Aliya N’dao (18 jaar – 28/02/2007) sluit zich aan bij de kern van de RSCA Futures. De aanvaller - die ook als linkervleugelspeler uit de voeten kan - wordt voor één seizoen gehuurd door paars-wit van Young African Promises in Ghana."
Het lijkt er toch op dat Anderlecht de speler definitief heeft vastgelegd. De winger speelt volop mee in deze voorbereiding en start zeer vaak in de basis. Hij scoorde ook al meermaals. Vorig seizoen was hij bij RSCA Futures goed voor 4 goals en 3 assists in 27 duels.
Boussaid in Brussel
Wat ook opvalt: Willsem Boussaid staat op het wedstrijdblad. Die werd onlangs ook gelinkt aan Anderlecht. Dat is een 20-jarige Algerijnse flankaanvaller die uitkomt voor Châteauroux. Daar maakte hij vorig jaar niet bepaald brokken in de Franse derde klasse. In vijftien matchen was hij er goed voor... 0! goals en 1 assist. Werd hij definitief vastgelegd, of ondergaat hij een proefperiode?
De opstellingen van FC Dordrecht en de beloften van Anderlecht: pic.twitter.com/E2yihb7u0i
— Arco Bomgaars (@arcobomgaars) August 1, 2026
Claudio Reulens