Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser tekende voor drie jaar en kwam transfervrij over van Internazionale. Hij sprak via de clubmedia van Club Brugge over zijn overgang naar de landskampioen.
LEES OOK: 'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'
Sommer koos voor Club BruggeClub Brugge haalde Sommer in huis en investeerde stevig. Een driejarig contract met een stevig loon. In Brugge is hij zeker van een plaats onder de lat, bij ploegen als Tottenham en Villarreal zagen ze hem als tweede keeper. Maar wat waren de redenen dat hij voor Club Brugge koos?
"Er waren er veel. Ik had goede gesprekken met de club en uiteindelijk is het altijd een gevoel dat je hebt. Ik kwam hier, zag het trainingscentrum, en natuurlijk heb ik vroeger wedstrijden gezien van Club Brugge. Ik heb onder meer de Champions League-wedstrijden gezien", vertelde Sommer.
Goed gesprek met bestuur en Leko
"Ik kende de speelstijl en had ook een goed gesprek met de coach. Dan heb je een gevoel en dat zei me dat Club Brugge een goede stap zou zijn voor mij", deelde de ervaren sluitpost mee. Hij geeft ook aan dat de trainingsfaciliteiten alles hebben om vooruitgang te boeken.
Bij Club Brugge kozen ze niet verrassend voor een ervaren doelman. Een keeper is een van de cruciale posities en Blauw-Zwart teert al jaren op een centrale as met veel ervaring. Het is de grote sleutel tot succes geweest van de Belgische landskampioen.
Claudio Reulens