Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële opdracht, want op 31 juli is er de Supercup tegen bekerhouder Union. Vrijdagavond spelen ze hun derde wedstrijd van de voorbereiding, waarvoor Heerenveen op bezoek komt in The Nest.
Eerder won Club al met 4-2 van KV Kortrijk en ging het met 3-1 onderuit tegen Feyenoord. Tegen de nummer acht van vorig seizoen in de Eredivisie zullen ze weer met de overwinning willen aanknopen. Maar het lijkt puzzelen te gaan worden voor Ivan Leko.
LEES OOK: ‘Club zwiert met miljoenen: groot slachtoffer wil plots weg'
Geen Reis, Sandra en Tzolis bij ClubDe trainer zal immers de nodige pionnen moeten gaan missen, weet Het Laatste Nieuws. Zo zullen Ludovit Reis en Cisse Sandra al zeker aan de kant blijven, omdat zij kampen met overbelasting. Daarnaast zou hij ook geen beroep meer kunnen doen op Christos Tzolis.
De Griekse sterspeler zou aan de kant blijven omdat club en speler geen risico willen nemen met het oog op zijn nakende transfer naar Arsenal. Het is niet duidelijk of Tzolis vrijdag nog afscheid komt nemen. Komend weekend zou hij naar Londen afreizen voor zijn medische keuring.
‼️ Christos Tzolis is no longer part of Club Brugge's roster for tonight's friendly against Heerenveen. Club Brugge and Tzolis are determined not to take any risks in light of his transfer to Arsenal.
— Dimitris Manakos (@dimitrismanakos) July 17, 2026
It is unclear whether Tzolis will be present at the match. He is leaving for… pic.twitter.com/yYkdFpfoml
Nieuwkomers kunnen debuteren
Gelukkig voor Leko kan hij wel ook enkele pionnen recupereren. Zo zouden Romeo Vermant en Raphael Onyedika weer klaar zijn voor de strijd, nadat zij tegen Feyenoord nog aan de kant bleven. En ook de nieuwkomers zouden hun eerste minuten kunnen maken.
Met Cheveyo Tsawa, Yann Sommer en Andrej Vasovic haalde Club in de laatste week drie Zwitsers binnen. Het wordt uitkijken of Leko hen na amper enkele trainingsdagen al meteen voor de leeuwen zal gooien.
Jannick Lanckriet