Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden er met Ismael Baouf eentje rondlopn, maar Tim Borguet en Olivier Renard lieten hem zomaar naar Cambuur vertrekken. Daar lokt hij veel interesse.
LEES OOK: Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden
Blijft Baouf bij Cambuur?Er is heel veel interesse uit Nederland en het buitenland voor de Marokkaanse centrale verdediger. Baouf ziet er wel wat in om nog een jaar in de Eredivisie bij Cambuur te blijven voetballen. Dat vertelde hij aan Voetbal International.
"Maar ik zou er ook geen probleem mee hebben om een stap te maken. Ik focus me gewoon op de club waar ik nu zit. Dat kost me geen moeite, hoor. Ik heb mijn zaakwaarnemer gevraagd om me alleen te bellen als er écht wat concreet is, anders zorgt het alleen maar voor onrust in mijn hoofd. Zit ik niet op te wachten. Ik wil met mijn hoofd op het veld zijn en gewoon hard werken, zodat ik verder kan groeien als speler", klinkt het.
Nog een jaar Eredivisie
Bij Cambuur willen ze hem uiteraard aan boord houden. "Hij is er heel rustig onder. Ismaël heeft gezegd dat hij graag blijft, want hij heeft het hier naar zijn zin, maar dat hij natuurlijk ook best naar een hoger niveau zou willen gaan", aldus bestuurde Lars Lambooij.
"Een jaar bij Cambuur in de Eredivisie spelen zou zeker goed kunnen zijn voor zijn ontwikkeling, maar ik begrijp ook dat er soms aanbiedingen komen waar je als club én speler geen nee tegen kan zeggen. Maar dat is op dit moment niet aan de orde", vertelt hij.
Claudio Reulens