Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met alle moeite van de wereld uit te schakelen. Bondscoach Thomas Tuchel was na de match niet mals voor zijn ploeg.
LEES OOK: Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege
Matig EngelandNoorwegen was minstens de evenknie en had de beste kansen om zich te kwalificeren voor de halve finales. Engeland wist zich echter er doorheen te slepen en kon weer rekenen op een bijzonder sterke Jude Bellingham. Thomas Tuchel was scherp voor zijn ploeg.
"Ik ben niet tevreden over ons optreden. Waarmee precies niet? Met geen enkel aspect", zei hij voor de camera van ITV. "We maakten het erg moeilijk voor onszelf. Het resultaat is fantastisch, we zitten bij de laatste vier, maar ik ben niet tevreden."
Sterke Bellingham
"De overgave is er wel, maar we maakten veel slordige fouten. We waren niet snel genoeg, we hebben echt geluk gehad. Het heeft niets te maken met mentaliteit, dit optreden is juist puur op mentaliteit. De kwaliteit van ons spel is het probleem."
Jude Bellingham kreeg wel lof. "Genoeg gezegd. Hij doet het in elke wedstrijd, het is wereldklasse. Als team zullen we beter worden, dat moet ook. Nu is het tijd om alles te laten bezinken. We hebben nog drie dagen tot de halve finale."
0.27 - England didn't have any shots on target in the second half against Norway.
— OptaJoe (@OptaJoe) July 11, 2026
The combined 0.27 xG was the lowest in any second half at the 2026 FIFA World Cup so far.
Muted. pic.twitter.com/IEJKFqmA6v
Claudio Reulens