Club Brugge is druk bezig om de selectie van volgend seizoen te versterken. Blauw-Zwart wil uiteraard weer meedoen om de prijzen en indruk maken in Europa. Op het middenveld zag het met Aleksandar Strankovic wel weer een sterkhouder vertrekken.
Het Laatste Nieuws laat weten dat Club Brugge werk aan het maken is om het middenveld te versterken. Blauw-Zwart begint meteen met een onverwachte transferwending. Hugo Vetlesen blijft langer bij de club en gaat een nieuw contract tekenen.
LEES OOK: Club Brugge heeft peperdure miljoenenaankoop beet
Versterkingen op komstVetlesen was lange tijd een reservespeler bij Club Brugge, maar tegen het einde van vorig seizoen kwam de middenvelder volledig boven water. De 26-jarige Noor scoorde drie goals en vier assists in de Play-Offs.
Nu wordt hij beloond met een nieuw contract en kan hij strijden om een plek in de basis. Raphael Onyedika is er nog dus de concurrentie blijft stevig. Ook Cheveyo Tsawa komt het middenveld al versterken. En dat is nog niet alles.
Vervanger Stankovic
HLN laat weten dat Club nog transfers wil afronden. ‘Ook ter vervanging van Aleksandar Stankovic komt er hoogstwaarschijnlijk nog een extra middenvelder bij’, klinkt het. Vetlesen zal alvast een nieuwe verbintenis tot 2029 tekenen in het Jan Breydelstadion.
Toch een wending aangezien hij vorige zomer nog wilde vertrekken bij Club Brugge. Vervolgens speelde Vetlesen amper, maar uiteindelijk kwam hij weer volledig tot leven in de Champions Play-Offs.
Stephan Calander