Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

77 stemmen
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren waren er talrijke kansen om in zee te gaan met buitenlandse partners, maar RSCA wil daar voorlopig niet van weten. Voorzitter Michael Verschueren sprak ook duidelijk taal over een gerucht dat al maanden de ronde deed.

LEES OOK: FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Géén Qatar voor Anderlecht

Onze redactie meldde de afgelopen jaren al dat er interesse was vanuit de Verenigde Staten. Onder meer vanuit Texas werd er eens geïnformeerd via makelaars die de Belgische markt kennen, maar dat werd nooit concreet. RSCA blijft voorlopig in Belgische handen.

Verschueren geeft in La Dernière Heure aan dat Anderlecht niet in zee zal gaan met de Qataraese groep Qatar Sports Investments. Die link werd gelegd toen Verschueren en Marc Coucke te gast waren bij een match van PSG.

Verschueren heeft een goede band met PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaifi, de grote man achter QSI. Verschueren is heel duidelijk over QSI en Anderlecht. Die geruchten kunnen de prullenbak in. "Ik ben goed geplaatst om dit te weten, omdat ik dankzij mijn connecties met Nasser Al-Khelaïfi nauwe banden heb met de QSI-familie.” 

Op termijn extra partijen?

“Aangezien Eupen onderdeel is van een structuur met meerdere eigenaren die door QSI wordt beheerd en het verboden is om twee clubs in hetzelfde land te bezitten, is dit idee volstrekt uitgesloten”, klinkt het.

Het is niét uitgesloten dat op termijn wel andere partijen binnen RSCA komen. Mauvavie is er nog steeds van de partij, maar hun rol lijkt uitgespeeld te zijn. Mogelijk zal van dat aandelenpakket in de komende maanden, jaren nog wat bewegen.

Moet RSCA wél op zoek naar extra investeerders?

Meest recent

De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

2
2
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

2
2
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

76
76
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

44
44
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

52
52
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

30
30
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

379
379
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

259
259
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

150
150
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

213
213
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

74
74
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

67
67
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

123
123
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

382
382
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

146
146
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

364
364
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

497
497
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

39
39
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1220
1220
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

130
130
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

475
475

Meer sportnieuws