Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

386 stemmen
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen met La Dernière Heure. Hij sprak er over in- en uitgaande transfers. Wat mogen de fans van Paars-Wit nog verwachten?

LEES OOK: Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

Nieuwe spelers op komst

Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger en hij werd zeven maanden gescout. Over zijn kwaliteiten kan je hier meer lezen. Hij zal zeker niet de enige nieuwkomer worden. Verschueren meldt dat er middelen zijn om versterking te halen.

"Onze sportieve cel richt zich op een aantal profielen die we zo snel mogelijk willen aantrekken. We hopen de komende weken een aantal versterkingen te kunnen aankondigen. De raad van bestuur, inclusief Marc Coucke, is duidelijk geweest: zodra de spelers beschikbaar zijn, gaan we ervoor. Het is niet zo dat we eerst moeten verkopen voordat we kunnen kopen. We werken hier intensief aan en hebben een goed beeld van de situatie. Er is budget om Anderlecht de nodige middelen te geven om competitief te zijn."

Wat met De Cat en Saliba?

En dan is er het dossier van Nathan De Cat. Hij wordt steevast gelinkt aan een vertrek. Verschueren laat weten dat Anderlecht nog steeds onderhandelt met De Cat om mogelijk nog een jaar te blijven, maar meer wil hij daarover niet zeggen. Daarnaast is het ook de bedoeling om Nathan Saliba in Brussel te houden, ondanks diens goede prestaties op het WK.

Met Vitor Bruno werd er ook een nieuwe trainer aangesteld. Hij moet RSCA weer dominant laten voetballen. Verschueren haalt ook aan dat Wouter Vrancken, Karel Geraerts en Sebastien Pocognoli nooit in beeld zijn geweest bij de Belgische recordkampioen.

Zal De Cat alsnog een jaar blijven?

Meest recent

Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

15
15
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

26
26
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

88
88
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

383
383
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

57
57
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

160
160
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

123
123
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

65
65
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

178
178
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

614
614
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

52
52
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

67
67
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

416
416
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

451
451
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

560
560
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1048
1048
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

124
124
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

561
561
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

111
111
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

151
151
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

115
115
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

165
165
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

478
478
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

775
775

Meer sportnieuws