De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ondervinden. Hij kreeg al meermaals de volle laag sinds hij tekende bij Feyenoord. Ook de transfer van Charles Vanhoutte krijgt al meteen veel kritiek.
LEES OOK: Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer
Kritiek op RigauxFeyenoord haalde Vanhoutte voor 5,5 miljoen euro weg bij OGC Nice, waar hij een wisselvallig seizoen kende. Bij de podcast KickOff waren ze niet echt onder de indruk. Ze stellen zich vragen bij de transfer van de ex-speler van Union SG.
"Charles is iemand die bij de scouting van Feyenoord bovenaan de lijst stond. Hij is iemand met heel veel kwaliteiten, iemand die met zijn persoonlijkheid bij deze club past", zei Rigaux donderdag op het persmoment van Feyenoord.
Geen Rode Duivel
Journalist Mike Verweij stelt zich daar vragen bij. "Feyenoord haalt nueen middenvelder uit België die opeens heel toevallig bovenaan de scoutingslijst stond", vertelt hij. Ze alluderen op het feit dat Vanhoutte uit het netwerk van Rigaux komt.
Die kent de Belgische spelers uiteraard zeer goed. De immer kritische Valentijn Driessen komt met een volgend 'steekje'. "Hij ontbreekt gewoon bij de WK-selectie, dus de Belgische bondscoach acht hem niet goed genoeg. Een 27-jarige middenvelder, die ontbreekt bij de nationale ploeg. Nice heeft het ook slecht gedaan vorig jaar en hij moet Feyenoord in de Eredivisie dragen. Ik ben razend benieuwd", besluit de journalist.
Claudio Reulens