Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

22 stemmen
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning te zien? In de eerste helft wist Curaçao de wereld even te verbazen, maar het mocht uiteindelijk niet baten.

LEES OOK: Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Vier goals in de eerste helft

Duitsland begon scherp aan de partij en drukte Curaçao meteen met de rug tegen eigen doel. Na enkele minuten was het Felix Nmecha die na een goede aanval de 1-0 in doel draaide. Dick Advocaat baalde.

Hij zag zijn ploeg echter weer in de match komen. Livano Comenencia zorgde halverwege de eerste helft voor WK-geschiedenis door de 1-1 te scoren. Curaçao door het dolle heen. Duitsland wist niet wat hen overkwam.

Vlotte zege voor Duitsland

Voor de rest wisten ze nog orde op zaken te zetten. Nico Schlotterbeck kopte na een hoekschop de 2-1 in doel en op slag van rust kreeg Duitsland een strafschop. Kai Havertz benutte de elfmeter en zo stond het 3-1.

Wat kregen we nog te zien in de tweede helft? Een snelle goal. Joshua Kimmich bediende Jamal Musiala en die schoof de 4-1 in doel. Zo moesten de troepen van Advocaat toch stilaan gaan opletten voor een pandoering. Duitsland bleef doorgaan.

Nathaniel Brown maakte de 5-1 en Deniz Undav scoorde de 6-1. Het ging dus van kwaad naar erger voor Curaçao. Uiteindelijk werd het nog 7-1 via Havertz. 

Scoreverloop:

  • 1-0 (06') Felix Nmecha
  • 1-1 (21') Livano Comenencia
  • 2-1 (38') Nico Schlotterbeck
  • 3-1 (45') Kai Havertz (pen.)
  • 4-1 (47') Jamal Musiala
  • 5-1 (68') Nathaniel Brown
  • 6-1 (77') Deniz Undav
  • 7-1 (88') Kai Havertz

Is Duitsland een kandidaat voor de eindzege?

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

17
17
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

18
18
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

132
132
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

27
27
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

22
22
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

43
43
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

315
315
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

139
139
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

108
108
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

566
566
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

118
118
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

107
107
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

367
367
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

623
623
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

460
460
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

399
399
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

472
472
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

216
216
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

244
244
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

437
437
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

644
644
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws