Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

714 stemmen
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer het dossier van Benito Raman. Wat gaat de ervaren aanvaller komende zomer doen?

Raman Future Cup

Eerst dit: afgelopen weekend was er de Raman Future Cup in Koersel. Een toernooi van de U8 en U9 met heel wat mooie clubs. Anderlecht won met de U8, KRC Genk met de U9. Er dook heel wat schoon volk op met Romelu Lukaku, Paul-José Mpoku, Gill Swerts, Yasin Karaca en Bram Vangeel. Uiteraard moest Lukaku, die zijn zoontje kwam bekijken bij de U8 vooraleer hij naar Tubeke vertrok, de nodige handtekeningen en foto’s uitdelen.

Opvallend: geen Benito Raman. Die komt uit een moeilijk seizoen. Hij speelde 1.151 minuten en daarin was hij goed voor drie goals en vier assists. Raman weet nog niet wat de toekomst brengt.

"Ik weet het niet. Ik heb nog een jaar contract bij KV Mechelen, maar als er morgen iets opduikt, sta ik ervoor open. Ik zou er niet op tegen zijn om terug naar het buitenland te gaan als het project en de financiële voorwaarden me bevallen”, aldus Raman aan La Dernière Heure.

LEES OOK: Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Vertrek bij KV Mechelen?

"In België focus ik me minder op het salaris. Ik heb altijd al in Engeland willen spelen. De Engelse Championship spreekt me aan, en Amerika ook, het is een droom", zegt Raman. Hij kreeg ook de (overbodige) vraag of terugkeren naar Anderlecht een optie is. 

"Terugkeren naar Anderlecht deze zomer is ingewikkeld, ook al ben ik er, gezien de speelstijl van Anderlecht, zeker van dat ik een plek in het team heb.” Raman wordt 32 jaar en speelde in het buitenland voor Fortuna Düsseldorf, Schalke 04 en Samsunspor.

Beelden van de Raman Future Cup:

Zou RSCA Raman nog goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

33
33
Garcia met grote luxe: drie spelers voor één positie

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

20
20
Nilis en Verstraeten geven hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

21
21
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

33
33
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

294
294
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

92
92
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

134
134
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

203
203
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

114
114
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

183
183
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

64
64
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

342
342
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

125
125
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

702
702
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

77
77
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

286
286
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

310
310
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

625
625
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

486
486
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

880
880
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

124
124
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

195
195
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

102
102

Meer sportnieuws