De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia experimenteerde volop. Eén van de verrassingen in de ploeg is héél ambitieus.
LEES OOK: Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?
Ngoy start in de basis bij de Rode DuivelsRudi Garcia begon met een 3-5-2. Geen Zeno Debast, die ook de eerste matchen op het WK mist door een blessure. Nathan Ngoy startte in de basis en maakt dus kans om aan het WK te beginnen als basispion.
Hij wil een goede voorbereiding op het WK. "We moeten elke match spelen om te winnen, zeker nu in de WK-voorbereiding. Het resultaat is belangrijk, ook voor het vertrouwen in de groep", zei hij aan VTM over de partij tegen Kroatië.
Het WK winnen met de Rode Duivels
En dan sprak hij wel héél grote ambities uit, die wellicht onnhaalbaar zijn. "Mijn ambities op het WK? Het toernooi winnen, zoals iedereen. Als ik speel, zal ik altijd alles geven voor België. Maar ik ben al zeer blij met deze basisplek."
Door de blessure van Zeno Debast is dit een unieke kans voor Ngoy om eventueel straks op het WK basisspeler te zijn. "Dat is aan de coach. Ik heb jongens naast mij die het zeer goed doen en we hebben een sterke ploeg in z'n geheel", zei de speler van Lille OSC nog.
Claudio Reulens