KV Kortrijk wist na één jaar weer te promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kerels zijn bezig met het samenstellen van de selectie. Eén speler maakt daar geen deel van uit, want hij heeft het Guldensporenstadion verlaten?
LEES OOK: Rondje JPL: Anderlecht legt verdediger vast, drama treft Charleroi
Guèye verlaat KV Kortrijk"KV Kortrijk en HJK Helsinki hebben een akkoord bereikt over de transfer van Mouhamed Guèye. De Senegalese middenvelder zet zijn carrière definitief verder in Finland", laat KVK weten via de clubkanalen.
Guèye, die KVK nog ongeveer 50.000 euro oplevert, kwam dit seizoen weinig aan de bak bij KV Kortrijk. Hij speelde amper 47 minuten in acht duels in de Challenger Pro League. Daarnaast kwam hij ook aan 123 speelminuten in twee matchen in de Croky Cup.
Transfer naar Finland
De Senegalese defensieve middenvelder kwam anderhalf jaar geleden nog over van de tweede ploeg van Rapid Wenen. Zijn overgang was dus geen succes. Hij speelde in totaal amper 318 minuten voor KV Kortrijk. Guèye lag nog twee jaar onder contract, maar KV Kortrijk vond dus een oplossing die het beste is voor alle partijen.
KVK & HJK Helsinki hebben een akkoord bereikt over de transfer van Mouhamed Guèye. De Senegalese middenvelder zet zijn carrière definitief verder in Finland. 🤝🇫🇮
— KV Kortrijk (@kvkofficieel) May 29, 2026
Bedankt & veel succes in Finland, Mouhamed! 👊 pic.twitter.com/RTViIT5gjz
Claudio Reulens