Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard is er heel veel opluchting. Lucas Schoofs was bijzonder opgelucht na de héél spannende promotiematch in Dender.
LEES OOK: Lommel brengt geweldig nieuws: sensatie mee naar 1A
Lommel na 23 jaar terug in de JPL"Hoe het voelt? Ongelofelijk! We spelen zeker niet onze beste wedstrijd en hadden wel wat geluk. Maar goed, we hebben dit seizoen ook onze portie pech gehad”, zei hij aan Sporza.
"Het is mooi dat het geluk nu eens aan onze zijde stond. Kijk, het is wel jammer voor Dender, want ze hebben er nog alles aan gedaan. Maar op basis van ook de vorige wedstrijd verdienen we het wel om door te gaan”, klinkt het.
Investering The City Football Group?
Lommel SK vierde stevig feest en na 23 jaar gaan ze terug naar de Jupiler Pro League. Eindelijk weer eersteklassevoetbal in Noord-Limburg. Heel Lommel kijkt daar naar uit. “Of we er klaar voor zijn? Ja, alles is klaar in Lommel voor de eerste klasse. Het wordt fantastisch. We willen er een stabiele club worden”, zegt hij.
Het is uitkijken of The City Football Group nog een versnelling hoger gaat schakelen inzake investeringen nu Lommel SK zeker is van de Jupiler Pro League. Het worden interessante maanden bij de kersverse Belgische eersteklasser.
Claudio Reulens