Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er versterking nodig is. De Limburgse tweedeklasser heeft vandaag een volgende aanwinst meegedeeld. Ze haalden een nieuwe aanvaller in huis.
LEES OOK: Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op
Hasselt strikt NgoyiHasselt maakte via de sociale media bekend dat Javan Ngoyi deze zomer de overstap maakt naar Limburg. Hij komt over van Dessel Sport, waar hij een sterk seizoen kende. Hij was er in Eerste Nationale goed voor 8 goals en 6 assists in 21 partijen.
Bij Hasselt kenden ze hem uiteraard zeer goed, want hij speelde afgelopen seizoen ook tegen hen. In de twee duels tussen Dessel Sport en Sporting Hasselt kwam hij een keer aan spelen toe. Tijdens de 2-7-nederlaag wist hij desondanks zijn goaltje mee te pikken.
Ex-speler bij Union SG
Ngoyi speelde in het verleden jaartje voor de beloften van Union SG. Daarnaast verdedigde hij ook de kleuren van SK Londerzeel, Olympic Charleroi en Rupel Boom. Bij Hasselt hopen ze dat de spits, die ook op de flank uit de voeten kan, ook op het tweede hoogste niveau zijn mannetje kan staan.
Snelheid in de aanval ⚡️ Welkom, Javan! pic.twitter.com/1poHJ2cGAf
— Sporting Hasselt (@sportinghasselt) May 26, 2026
Claudio Reulens