Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

0 stemmen
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse rivaal Standard Luik nog wel een ferme loer draaien. Op de slotspeeldag staat de Waalse derby tussen de Carolo’s en de Rouches op het programma.

Standard staat momenteel aan de leiding in de Europe Play-Offs, maar KRC Genk hijgt in de nek van de Rouches. Op de slotspeeldag kan Charleroi nog roet in het eten gooien voor de Waalse rivaal. Coach Mario Kohnen sprak oorlogstaal.

LEES OOK: Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Olie op het vuur

Kohnen kijkt uit naar de clash met Standard. "Het is een topwedstrijd om het seizoen af te sluiten. We hadden een team kunnen tegenkomen dat niets meer te spelen heeft en er zou geen interesse zijn geweest. Daar zal het leuk zijn om in dit soort omstandigheden te gebeuren, zelfs als de sfeer negatief tegen ons zal zijn.”

Kohnen spreekt ook tegen dat er sprake is van vermoeidheid. De T1 gaat vol voor een resultaat tegen Standard. “We zijn niet moe", aldus de interim-trainer tegenover La Dernière Heure. “We zijn hersteld. Je moet in een ritme zitten. Ik verwacht een clash met veel duels. We moeten dapper zijn."

Blijft Kohnen?

Charleroi wil Standard een hak zetten. “Het is altijd bijzonder en ik ben niet graag op zoek naar bijzondere omstandigheden om jezelf te motiveren. Het doel is om een geweldige wedstrijd te spelen tegen een team dat zijn seizoen op de mooiste manier kan afsluiten."

Tenslotte werd ook gevraagd achter de toekomst van de T1. "Ik ben blij met het werk dat met twee personeelsleden minder wordt gedaan. Daar blijf ik ook rustig bij. We zullen de balans opmaken na zaterdag."

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
124

Denk jij dat Charleroi een stokje zal steken voor PO-winst Standard?

Meest recent

STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

75
75
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

62
62
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

75
75
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

46
46
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

58
58
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

94
94
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

69
69
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

70
70
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

354
354
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

98
98
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

249
249
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

150
150
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

347
347
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

207
207
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

152
152
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

429
429
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

135
135
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

321
321
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

304
304
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

252
252
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

335
335
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

130
130

Meer sportnieuws