Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen Union SG in het Jan Breydelstadion kan Blauw-Zwart komende speeldag al kampioen spelen. Coach Ivan Leko hakte voor én na de match knopen door.
Zo zat Simon Mignolet weer op de bank. De voormalige Rode Duivel stopt aan het einde van het seizoen en hoopt op een gepast afscheid. Leko lijkt echter resoluut voor Dani Van Den Heuvel in doel te kiezen.
LEES OOK: Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch
SprakeloosEn de jonge Nederlandse doelman is in de wolken met het vertrouwen van Leko en de monsterzege tegen Union SG. "We wisten dat we moesten winnen, en we pakken vandaag dan ook de drie punten. Ik ben even sprakeloos over onze wedstrijd, en nu zijn er nog maar twee te gaan!”
Club Brugge verkeert in bloedvorm en neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. “We zitten de afgelopen tijd in een goede flow en we hebben laten zien als team dat we het met zijn allen doen. Union is een heel direct team dat de lange bal durft te spelen.”
Vertrouwen
Van Den Heuvel zag dat Club Brugge met een duidelijk strijdplan voor de dag kwam tegen Union SG. “Het was voor ons vandaag belangrijk om de duels te winnen, om ook de rebounds te pakken, en dat hebben we een volledige wedstrijd gedaan.”
Ivan Leko liet al weten dat hij tegen KV Mechelen ook weer voor Van Den Heuvel zal kiezen. Een enorme blijk van vertrouwen voor de jonge Nederlandse goalie. Mignolet lijkt zo afscheid te moeten nemen van het profvoetbal vanop de bank.
Stephan Calander