De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al gesproken over een akkoord. De Portugese trainer werkte gisteren de laatste competitiematch af met Benfica. Hij sprak eindelijk over al deze geruchten.
LEES OOK: 'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'
Mourinho op weg naar Real Madrid"Mijn toekomst zou deze week beslist moeten worden. Ik heb een voorstel van Benfica. Ik heb geen voorstel van Real Madrid. Tegelijk kunnen we ook niet doen alsof er helemaal niets speelt", zei de coach aan de Portugese pers.
"Er is wel degelijk iets, maar niet rechtstreeks met mij. Ik heb tijd en ruimte nodig om mijn beslissing te nemen, en ik denk dat deze week daarin heel belangrijk zal worden", klonk het nog. De kans is héél groot dat Real Madrid en Mourinho de transfer deze week aankondigen.
Opmerkelijk seizoen bij Benfica
Huidig trainer Alvaro Arbeloa is alvast voorstander. "Voor mij, als voormalige speler van hem maar vooral als Real Madrid-supporter, is hij de nummer één. Dat vond ik een maand geleden al en dat zal altijd zo blijven. José was, is en zal altijd een van ons zijn. Als hij hier volgend seizoen terugkeert, zal ik heel blij zijn hem opnieuw thuis te zien.”
Mourinho werkte een opmerkelijk seizoen af bij Benfica. Zij verloren niet één keer in de Portugese competitie, maar eindigden wel pas als derde na FC Porto en Sporting CP. Van de 34 matchen wonnen ze er 23 en speelden ze 11 keer gelijk. Zo eindigden ze acht punten achter Porto en twee achter Sporting CP.
Claudio Reulens