RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om één van die jongens nog kwijt te geraken. Eén speler keert alvast terug naar (de B-kern) van de Belgische recordkampioen.
LEES OOK: Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”
Ashimeru flop bij La LouvièreAnderlecht vond in januari eindelijk een oplossing voor de overbodige Majeed Ashimeru. De centrale middenvelder werd uitgeleend aan La Louvière, waar Nicolas Frutos nog voor die deal zorgde. Bij RSCA hoopten ze dat Ashimeru zich in de kijker zou spelen en zo eventueel mee zou mogen naar het WK.
Pech voor RSCA. Ashimeru bakte er niets van bij de Wolven. Zijn balans: negen matchen met daarin amper 413 minuten. Geen enkel doelpunt of assist. Een flop over de hele lijn.
"In het geval van Ashimeru, als we Bretelle niet gratis hadden laten vertrekken, hadden we hem misschien niet nodig gehad. Dat is een beetje jammer", zei directeur Toni Turi aan La Dernière Heure. La Louvière gaat dus absoluut niet proberen om hem aan boord te houden.
Gratis weg bij Anderlecht?
De ondertussen 28-jarige middenvelder, die nooit enige indruk wist te maken bij Anderlecht, keert dus terug naar RSCA. Daar heeft hij echter geen toekomst meer. Ashimeru ligt nog een jaar onder contract in het Lotto Park.
Hij is er zeker geen grootverdiener, maar voor Belgische ploegen uit de rechterkolom is hij wél nog een dure vogel. Bij Anderlecht willen ze hem gerust gratis laten gaan, want hij heeft amper nog een marktwaarde. Ze willen hem in Brussel vooral kwijt zien te geraken.
Claudio Reulens