'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

220 stemmen
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op inkomend als uitgaand vlak moeten er een pak knopen worden doorgehakt in Westkapelle, waar het echter nog maar de vraag is wie er dan aan de knoppen zal zitten. Tenslotte blijkt Dévy Rigaux alsmaar meer op weg naar de exit.

Rigaux nam samen met Bob Madou en Maarten Dedobbeleer de fakkel over van Vincent Mannaert, maar is als Director of Football toch de voornaamste verantwoordelijke voor het transferbeleid. Hoewel hij af en toe de bal ook al missloeg, streken er met onder andere Ardon Jashari, Christos Tzolis en de vele voltreffers van afgelopen zomer sindsdien al heel wat goudhaantjes neer in Jan Breydel.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Rigaux richting Rotterdam

Op financieel vlak levert Rigaux dus prima werk. En ook de sportieve prestaties, vooral dan in Europa, blijven niet onopgemerkt. Eerder geraakte namelijk bekend dat Feyenoord een oogje op hem heeft laten vallen. Die interesse neemt stilaan naar verluidt zelfs reeds concrete vormen aan. Dat wordt intussen bevestigd door Het Nieuwsblad, volgens wie de Rotterdammers steeds meer doorduwen.

Meer nog: Rigaux zou ondertussen een concreet voorstel op zak hebben om aan de slag te gaan in De Kuip. "De gesprekken lopen volop", hengelt Feyenoord nadrukkelijk naar zijn diensten. Zelf houdt onze 38-jarige landgenoot de boot evenwel af. Voorlopig althans. "Volgens onze informatie zal hij pas een beslissing nemen na de titelstrijd. Zijn focus ligt eerst op de play-offs", luidt het immers nog.

Verhaeghe zoekt vervanger

Wellicht hoopt Rigaux om door de grote poort te vertrekken bij Blauw-Zwart, dat met nog drie speeldagen te gaan op koers ligt voor een twintigste landstitel. Bij het nummer twee in de Eredivisie, dat een versnelling hoger wil schakelen in het dossier nu het al zeker is van een Champions League-ticket, zou hij in de voetsporen treden van Dennis te Kloese. Ook daar is er heel wat werk aan de winkel.

Net als in Brugge dus, dat zelf in Nederland lijkt te zoeken naar een vervanger. Zo wordt behalve Marijn Beuker ook Paul Bosvelt genoemd in de wandelgangen. Nadat hij zopas zelf vrijwillig een stapje achteruit zette bij Go Ahead Eagles, achten lokale bronnen de kans weliswaar klein dat hij bereid is om de uitdaging aan te gaan. Hoe dan ook houdt Bart Verhaeghe dus al rekening met elk scenario.

Rigaux is een waardige opvolger voor Mannaert

Meest recent

Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

22
22
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

7
7
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

21
21
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

30
30
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

37
37
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

30
30
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

270
270
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

319
319
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

124
124
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

54
54
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

535
535
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

124
124
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

153
153
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

145
145
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

440
440
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

205
205
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

611
611
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

174
174

Meer sportnieuws