Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

door
Pikante onthulling:

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. De Argentijnse vedette lijkt daarna zijn carrière te gaan afsluiten bij Inter Miami, want de 38-jarige ligt er nog onder contract tot eind 2028.

Het lijkt er niet meer op dat de gedroomde terugkeer naar FC Barcelona er nog zal komen. Messi was bijna zijn hele voetballeven aan de slag bij de Spaanse grootmacht. Hij streek er als jeugdspeler neer in 2000 en bleef tot 2021.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Pikante onthulling over terugkeer Messi naar Barça

Toen vertrok Messi transfervrij naar Paris Saint-Germain, maar dat was met frisse tegenzin. De Argentijn wou dolgraag zijn contract verlengen, maar Barça had daar de centen niet voor. Zijn afscheid ging gepaard met heel wat tranen.

De voorbije jaren flirtte Barça wel nog een paar keer met een terugkeer, maar die kwam er nooit. Al had dat wel gekund. In een interview met La Vanguardia komt Xavi, ex-ploegmaat van Messi en van 2021 tot 2024 ook hoofdcoach van Barcelona, met een zeer pittige onthulling.

Laporta trok stekker uit deal

"Alles was in orde voor de terugkeer van Messi", verklaart Xavi immers. "In januari 2023, nadat hij wereldkampioen geworden was, namen we contact op met hem. Hij was heel enthousiast om terug te keren. We hebben tot maart met hem gesproken. De voorzitter begon de contractonderhandelingen met Leo's vader en we kregen ook groen licht van LaLiga."

Maar volgens Xavi zorgde één man ervoor dat de rentree in het water viel. "Laporta trok de stekker uit de deal. Leo keerde niet terug naar Barça omdat de voorzitter dat niet wou, niet omdat Jorge Messi meer geld vroeg of omdat het niet mocht van LaLiga. Dat zijn leugens. Het is omdat Laporta en zijn mensen bang waren dat Leo alle macht zou hebben en die zou misbruiken.

🚀

Zou Messi nu nog een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

5
5
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

92
92
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

68
68
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

54
54
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

23
23
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

57
57
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

74
74
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

260
260
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

177
177
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

258
258
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

243
243
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

568
568
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

383
383
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

473
473
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

432
432
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

69
69
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

60
60
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

565
565

Meer sportnieuws