Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon opzijgeschoven en nu moet Yannick Ferrera de Kadavers in de Jupiler Pro League zien te houden. Een droomdebuut beleefde hij zondagavond niet.
LEES OOK: Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet
Ferrera wint niet bij debuutDe kersverse trainer wist wel een einde te maken aan de reeks nederlagen, maar met een 0-0 tegen rechtstreekse concurrent Cercle Brugge schiet Dender ook niet veel op. Het blijft op ruime afstand op de laatste plaats hangen.
Desondanks putte Ferrera wel hoop uit de prestatie van zijn team. "Ik ben vooral tevreden met de attitude van de spelers", reageerde hij bij Sporza. "Ik denk dat het uiteindelijk wel een juist resultaat is. We hebben wel getoond dat we het kunnen en dat de kloof op vlak van spel niet zo groot is. In het klassement wel, maar niet op het veld."
Dender tankt wel vertrouwen
Dender had zelfs nog met de drie punten kunnen gaan lopen in het Jan Breydelstadion. Het kreeg immers wel de nodige kansen om te scoren - net als Cercle - en zag in de slotminuut nog Berte de deklat treffen.
"De afwerking ontbreekt nog, maar dat is vooral een kwestie van vertrouwen. Met dit punt gaan we misschien meer vertrouwen krijgen", is Ferrera echter hoopvol. "In het klassement zetten we geen echte stap vooruit, maar in de hoofden en op het veld hebben we wel enkele stappen vooruit gezet."
Jannick Lanckriet