Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen maken nog winst op de speler die de afgelopen jaren het niet onaardig deed in Frankrijk.
LEES OOK: 'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'
Murillo naar BesiktasBesiktas en Marseille hebben een akkoord gevonden over de transfer van Murillo. Ze betalen ongeveer 6 miljoen euro voor de international uit Panama. Hij werd onlangs op een zijspoor gezet.
Murillo en de zeer eigenzinnige trainer Robert De Zerbi, die toch vaak vreemd gedrag vertoont, kregen het aan de stok met elkaar. De Italiaan heeft wel vaker ruzie met spelers… Marseille zette Murillo uit de kern en die besloot dan maar om een nieuwe club te zoeken.
Ex-Anderlecht
Besiktas wordt zijn derde Europese club. Hij speelde in totaal 134 matchen voor Anderlecht en 82 voor Marseille. De Franse club maakt nog winst op de 29-jarige speler. Murillo werd door Marseille voor 2,5 miljoen euro gekocht van Anderlecht.
Het is niet bekend of de Brusselaars een doorverkooppercentage hadden. Daar werd nooit over gesproken, waardoor de kans klein is. Bij Besiktas gaan ze ook nog Emmanuel Agbadou (ex-KAS Eupen) weldra voorstellen als nieuwe speler.
𝗕𝗼𝗻𝗻𝗲 𝗰𝗼𝗻𝘁𝗶𝗻𝘂𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗔𝗺𝗶𝗿 𝗠𝘂𝗿𝗶𝗹𝗹𝗼 🤝
— Olympique de Marseille (@OM_Officiel) February 6, 2026
Le latéral 🇵🇦 s’engage avec Besiktas. pic.twitter.com/pGg92N3n0i
Claudio Reulens