Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

door
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge en Anderlecht. Zeker bij Blauw-Zwart lijkt er in de A-kern geen beweging meer te komen, terwijl bij Paars-Wit Moussa Ndiaye nog kan vertrekken. Wel laten beide teams nog enkele talenten vertrekken.

LEES OOK: 'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Club neemt afscheid van Willems

Club Brugge bevestigt dat Jano Willems hen verlaat. De 22-jarige verdediger was jarenlang een vaste waarde in de kern van Club NXT, maar kwam dit seizoen amper nog aan de bak. Op een plaats in de A-kern had hij al helemaal geen uitzicht meer.

Na maar liefst vijftien jaar in het shirt van Blauw-Zwart probeert hij dan maar elders door te breken. Hij trekt naar Lierse, waar hij een contract tot 2028 mocht tekenen.

Anderlecht zwaait Flies uit

Anderlecht laat dan weer Jarne Flies nog vertrekken. De 19-jarige middenvelder kreeg in het begin van het seizoen nog regelmatig zijn kans bij RSCA Futures, maar was de voorbije maanden uit beeld verdwenen. Hij speelde in totaal achttien matchen in de Challenger Pro League.

Flies gaat nu een uitdaging aan in Italië. Hij trekt er op huurbasis naar Lecce, waar hij zou aansluiten bij de U20. Volgens Italiaanse media beschikt de nummer zeventien in de Serie A ook over een aankoopoptie van 600.000 euro.

Geen transfer voor Tajaouart

Wie Anderlecht dan weer niet laat vertrekken, is Anas Tajaouart. De 20-jarige middenvelder veroverde in oktober nog de wereldtitel met de Marokkaanse U20 en maakt ook deel uit van de A-kern bij RSCA. Hij kwam tot dusver echter nog maar aan twee invalbeurten.

Sacha Tavolieri weet dat de Franse tweedeklasser Amiens geprobeerd heeft om Tajaouart op huurbasis binnen te halen. Het bestuur van Anderlecht weigerde echter om mee te werken aan een vertrek van het jeugdproduct, in wie ze nog altijd geloven.

Moet Tajaouart meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

2
2
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

96
96
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

20
20
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

544
544
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

65
65
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

71
71
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

224
224
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

134
134
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

580
580
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

43
43
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

314
314
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

165
165
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

220
220
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

237
237
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

309
309
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

351
351
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

509
509

Meer sportnieuws