De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar opportuniteiten. Bij FCV Dender hebben ze er een gevonden. Daarnaast zou er ook een spits op weg zijn naar de Jupiler Pro League. Een stand van zaken.
Franse doelman voor FCV Dender
FCV Dender zou op het punt staan om Gauthier Gallon naar de Jupiler Pro League te halen. De 32-jarige doelman komt niet aan spelen toe bij Stade Rennes. Hij wil dat wel gaan doen bij de Belgische eersteklasser.
Volgens Franse media zouden de gesprekken de goede richting uitgaan. Gallon moet Dender mee in de Jupiler Pro League te houden. Volgt er weldra witte rook over deze transfer?
Deense spits naar JPL?
Die witte rook komt er mogelijk ook voor aanvaller Adam Ahman. Dat is een 22-jarige Deense aanvaller die uitkomt voor de Deense tweedeklasser B.93. De centrumspits geniet volgens Deense media interesse uit België.
Een club uit de Jupiler Pro League zou de aanvaller graag willen vastleggen, al is nog niet bekend over welke club het gaat. De cijfers zijn voorlopig wel niet hoogstaand met 2 goals en 2 assists in 18 matchen (958 minuten). Ahmad ligt nog tot medio 2028 onder contract en heeft een marktwaarde van 200.000 euro. Zien we hem weldra op de Belgische velden rondlopen?
Claudio Reulens