STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries blijven maar verbazen en zijn de winterstop ingegaan als nummer drie in de rangschikking. Met slechts drie punten minder dan leider Union worden ze zelfs stilletjesaan gezien als titelkandidaat.
LEES OOK: JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026
STVV zal smaakmakers verliezenWouter Vrancken heeft een zeer sterk elftal gesmeed, al valt het wel af te wachten hoe lang die ploeg bijeen gehouden kan worden. Verschillende smaakmakers hebben zich al in de kijker gespeeld en lijken zeker in de komende maanden te vertrekken.
Dat is zeker het geval voor Keisuke Goto, die slechts gehuurd wordt van Anderlecht zonder aankoopoptie. Maar ook Ryotaro Ito zal Stayen normaliter snel verlaten. De middenvelder is einde contract en lijkt niet meer bij te gaan tekenen.
Transfer naar LaLiga voor Ito?
Op zijn 28ste wil de Japanse middenvelder een stap hogerop gaan zetten en dat kan hij komende zomer als vrije speler gaan doen. Mogelijk kan hij een transfer versieren naar LaLiga, waar hij al genoemd wordt bij een club.
SPORT schuift Ito immers naar voor als een interessante optie voor Mallorca. De huidige nummer dertien in de Spaanse competitie zoekt vooral goedkope opportuniteiten en Ito zou perfect in dat plaatje passen. Met Takuma Asano zou Ito er alvast een landgenoot tegenkomen.
Jannick Lanckriet