Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag geweest, maar de Limburgers gaven de goals gretig weg. Hugo Vetlesen en Aleksander Stankovic spraken na de overwinning met de media.
LEES OOK: Stankovic reageert op pikant transfergerucht
Heerlijke goal van StankovicStankovic besliste de partij door op héérlijke wijze de 3-4 te scoren. "Het is geweldig. Ik scoorde hiervoor altijd met mijn hoofd, maar het is wel extra mooi om nu op deze manier te scoren. Mijn vader zal trots zijn op mijn goal. Ik bel hem straks, daar kijk ik al naar uit."
Stankovic was eerlijk: Club had het lastig. "Het was een moeilijke wedstrijd, een moeilijke tegenstander ook met een goede coach natuurlijk. Maar wij zijn Club Brugge. We kunnen terugvechten als het nodig is. Het was niet onze beste wedstrijd, maar we gaan hier beter door worden. Samen gaan we met de ploeg door elke fout gaan en eruit leren. Het mag niet gebeuren, maar we zetten het recht. Dat is voetbal."
Vetlesen tevreden met Leko
Vetlesen scoorde ook, hij is tevreden met de komst van Ivan Leko. "Er zit wat meer vuur in de ploeg, de intensiteit op training ligt ook een beetje hoger. Dus het loopt goed momenteel”, zegt Vetlesen. Al had Genk het meeste balbezit, het won de meeste duels en had het 22 doelschoten tegenover 8.
Vetlesen komt weer aan de bak. "Persoonlijk voel ik mij al maanden goed. Ik train hard en vecht voor mijn kansen. En vandaag probeer ik die dan te grijpen met het hele team. Met drie zeges op rij kunnen we nu rustig genieten van vakantie en onze families. Om dan verder te gaan op de ingeslagen weg na nieuwjaar.”
Claudio Reulens