Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

259
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian Riemer volledig weg te deemsteren bij Paars-Wit, maar Besnik Hasi heeft een gevaarlijke pion van de Ecuadoraan gemaakt.

De 22-jarige buitenspeler zit dit seizoen aan vijf doelpunten en acht assists. Het dribbelwonder sprak met Het Nieuwsblad en deed onder meer een onthulling over coach Hasi.

LEES OOK: Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

Aanpassingsperiode

Angulo had een aanpassingsperiode nodig in Brussel. “Zelf dacht ik dat alles zeer snel zou gaan nadat ik Quito had verlaten. Maar in België was niets zoals ik het mij had voorgesteld. Ik was alleen, sprak de taal niet, het voetbal was anders en ik brak niet direct door.”

De aanvaller zat een tijdje in zak en as bij Anderlecht. “Toen dacht ik vaak: ‘Ik ben geen speler voor Anderlecht.’ Dat frustreerde me enorm. In mijn appartement liet ik dikwijls tranen. Maar goed, ik vertel niet graag over mijn problemen.”

Hasi altijd zeer boos

Toch kijkt Angulo niet kwaad naar Riemer. “Ik verwijt Riemer niks. Ik moest een proces doorlopen en dat nam meer tijd in beslag dan gedacht. Zo hield ik niet van verdedigen toen ik hier arriveerde. Nu begrijp ik dat het de ploeg helpt als ik mijn defensieve taken doe. Ja, Besnik zegt nog regelmatig dat ik te veel voor het publiek speel.”

Ook Hasi kan wel eens uitschieten tegen Angulo. “Hij wordt altijd zeer boos als ik risicovolle dribbels uitvoer. Geen fantasietjes, hé. Toch voel ik zijn vertrouwen. De trainer helpt me en drijft me tot het uiterste. Hij legt me duidelijk uit hoe ik het meest nuttig ben voor het team.”

Is Angulo klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

43
43
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

14
14
Heftige beelden! Neymar compleet door het lint na bizar rood

Neymar Jr. verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van het Braziliaanse Santos. Maar daar kwam hij ...

17
17
Hoog bezoek op Jan Breydel: Club Brugge-chouchou in vizier

Slechts enkele dagen na het Europese duel tegen RC Lens moet Club Brugge alweer aan de bank in de ...

230
230
Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

Zondagavond wordt de eerste El Clasico van het seizoen afgewerkt. In aanloop naar die clash met FC ...

157
157
Zulte Waregem incasseert mokerslag: "Ik excuseer me"

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

201
201
Thorup maakt heldere keuze; vier wissels bij Standard

Zondag staan in de Jupiler Pro League heel wat fraai duels op het programma. Het is de klassieker ...

31
31
Antwerp haalt opgelucht adem: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

146
146
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

99
99
Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

100
100
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

76
76
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

219
219
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

181
181
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

169
169
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

32
32
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

139
139
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

68
68
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

465
465
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

196
196
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

647
647
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

104
104
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

67
67
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

325
325
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

695
695

Meer sportnieuws