STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een zeer pover JPL-seizoen tot dusver. De Kanaries gaan voluit voor de top zes en dat lijkt hen ook niet meer te kunnen ontglippen.
LEES OOK: Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'
STVV maakt veel indrukSTVV won van KV Mechelen en pakt zo een 18 op 21. Ze doen dat bovendien in een zeer zwaar programma. Het duidt nog maar eens aan hoe goed Wouter Vrancken het voor elkaar heeft op Stayen. Ze staan héél knap op een derde plaats.
"We hebben 36 punten. Ja, ik wind er geen doekjes meer om, we moeten nu absoluut voor play-off 1 gaan. Daar moeten we niet meer omheen praten. We willen vooreerst Standard nog kloppen. Ook dat is voor dit STVV een haalbare kaart", vertelde Rein Van Helden aan Het Belang van Limburg.
Voluit voor de top zes
"Rein heeft gelijk: we gaan nu zeker voor de Champions’ play-offs. We willen eigenlijk gewoon alles winnen wat er te winnen valt om in de buurt van ploegen als Union en Club Brugge te blijven in de klassering. Kloppen we ook Standard, dan kan Play-off 1 ons niet meer ontglippen", zei Rihito Yamamoto.
Die top zes lijkt STVV nu al meer te kunnen mislopen. Ze tellen 36 punten en nummer zeven KRC Genk staat al op 11 punten, net als AA Gent. We zien hen niet plots vier keer meer winnen dan STVV in de komende 11 duels. Dit STVV is bijzonder stabiel en zal wel nog eens een mindere fase kennen, maar de rest is zeker niet beter.
Claudio Reulens