3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

door
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het veld van STVV en blijft zo achter met vier nederlagen in zijn laatste zes officiële wedstrijden. In de competitie moet het na een magere drie op twaalf zijn tweede plaats ook afstaan aan de Kanaries.

Er lijkt dus maar weinig reden tot optimisme te zijn bij Blauw-Zwart. Eerder werd in de competitie ook al verloren van Anderlecht en een Antwerp dat enkele dagen daarvoor nog onderuit gegaan was tegen rode lantaarn Dender. Tussendoor verloor Club ook kansloos in de Champions League van Sporting.

LEES OOK: Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

Hayen vond gelijkspel terecht

Desondanks lijkt Nicky Hayen niet te panikeren. De trainer bleef na de nederlaag in Sint-Truiden bijzonder rustig. Hij zag dat zijn team er niet kreeg wat het misschien wel verdiend had. Hij oordeelde dat STVV de 3-2 maakte op een moment dat een Brugse goal dichterbij leek en zag de 3-3 in het slot nog op de lat stranden.

"Een gelijkspel zou een terechte uitslag geweest zijn", vond Hayen op de website van Club. "Soms kun je in een periode zitten waarin het net allemaal iets minder is. Voor Christos (Tzolis, nvdr) bijvoorbeeld wou het vandaag net iets minder lukken in de afwerking, maar hij heeft ons uiteraard ook al veel doelpunten en assists gegeven."

Geen paniek in moeilijke periode

Er zal echter snel beterschap moeten komen voor Club, anders dreigt het nog verder weg te zakken in het klassement. Bovendien wacht er al snel weer een volgende loodzware opdracht. Binnen enkele dagen komt Arsenal op bezoek in de Champions League.

"Het is vooral belangrijk om elkaar te blijven steunen, ook in die moeilijke momenten. We hebben vandaag ook heel veel goede dingen gedaan", benadrukt Hayen echter. "En ook komende woensdag gaan we er alles aan doen om te stunten."

Zal Club zich snel weer herpakken?

Meest recent

Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

9
9
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

38
38
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

105
105
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

314
314
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

64
64
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

44
44
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

120
120
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

431
431
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

107
107
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

186
186
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

727
727
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

287
287
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

107
107
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

127
127
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

152
152
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

53
53
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

102
102
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1240
1240
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

62
62
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

726
726
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

101
101
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

176
176
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

849
849
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

110
110
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

36
36

Meer sportnieuws