Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

door
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ploegen staan dus voor een zware bekeropdracht. Bij KRC en RSCA verwachten ze uiteraard veel van hun smaakmakers. Twee spelers vallen op.

Nathan De Cat en Konstantinos Karetsas zijn de twee grootste talenten op de Belgische velden. Beiden nemen KRC Genk en Anderlecht bij de hand, wat zéér straf is op hun piepjonge leeftijd. Het is dan ook geen toeval dat er héél veel interesse is in hen.

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Karetsas en De Cat

Volgens Marc Degryse kunnen KRC Genk en Anderlecht elk zeker 30 miljoen euro vangen voor Karetsas en De Cat. Hij laat in HLN weten dat Karetsas best eerst naar een club als Sevilla in Spanje vertrekt, om na een aantal jaren dan richting Premier League te verkassen. Al hebben Spaanse subtoppers niet dié middelen om Karetsas te halen. Zeker Sevilla niet, waar het financieel geen makkelijke jaren zijn. Bovendien draait het er sportief ook al jaren niet meer zo goed.

De Cat ziet hij dan weer best in de Bundesliga renderen om nadien richting Engeland te gaan. Ploegen als Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen en Bayern München werden eerder al genoemd. Onze redactie sprak enkele weken geleden nog met Georges Leekens over het duo.

Lof van Leekens

Leekens voorspelde toen al dat Karetsas zijn kleine dipje wel zou overwinnen. "Het is een leerproces waarin je als club zo een jonge speler moet steunen. Karetsas is een topper die nu de steun moet krijgen van Fink & co. Het is zeker niet erg dat hij even op de bank zit, maar Karetsas is iemand die een grote carrière gaat maken. Hij zal niet meer zo lang op de bank zitten, hoor. Hij mag vooral niet beginnen twijfelen aan zichzelf."

Ook over De Cat was hij lovend. "Ik moet zeggen dat ik het onvoorstelbaar knap vind welke progressie hij elke match maakt. Het is een jongen die weet wat hij kan én niet kan. Je ziet dat hij een enorm talent is, maar zijn werkkracht en mentaliteit vallen ook op. Dat is niet altijd het geval bij jonge spelers, want er zijn al voorbeelden geweest van toptalenten die al snel naast hun schoenen gingen lopen. Wat ook opvalt: hij speelt niet in functie van zichzelf om zich te tonen, maar hij speelt volledig in functie van het elftal. Dat is heel straf op die leeftijd. Als ik al die punten zo opnoem, dan denk ik wel dat hij alle tools heeft om een topcarrière uit te bouwen"

Gaan beiden in 2026 vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

68
68
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

187
187
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

149
149
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

58
58
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

220
220
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

213
213
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

67
67
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

99
99
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

371
371
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

340
340
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

957
957
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

228
228
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

69
69
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws