Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

1742 stemmen
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De buitenspeler werd overgenomen van Ajax en ontpopte zich op korte tijd tot een absolute smaakmaker onder Nicky Hayen. Afgelopen interlandperiode mocht hij zijn debuut maken bij de Portugese nationale ploeg.

Forbs flopte compleet bij Ajax, maar bij Club Brugge laat de Portugees zien over veel talent te beschikken. De buitenspeler werd door Roberto Martinez opgeroepen voor Portugal en hij mocht met het rugnummer 7 van Cristiano Ronaldo zijn debuut maken. Ondertussen lonkt ook een knaltransfer.

LEES OOK: Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

Terugkeer naar Sporting

Forbs speelde in het verleden bij Sporting en kijkt in de Champions League recht in de ogen van zijn ex-club. "Het is een belangrijke wedstrijd, dus ik ben excited. Mijn terugkeer naar Lissabon? Het is terugkeren naar huis, dus het wordt speciaal."

Tegenover Het Nieuwsblad sprak Forbs ook over zijn debuut bij Portugal. "Dat ik de nummer 7 van Ronaldo mocht dragen bij Portugal? Mijn debuut was een mooi moment voor mij en mijn familie. Het was een moment dat ik nooit zal vergeten."

Reactie op knaltransfer

Forbs wordt nadrukkelijk met een winterse knaltransfer in verband gebracht. Er zouden verschillende Europese clubs op de loer liggen. “Ik kan er geen commentaar op geven, de mercato is nu niet geopend. We krijgen heel wat navraag van Europese ploegen voor onze spelers. Forbs is daar één van, maar dat is normaal in deze periode", liet Devy Rigaux eerder weten.

Forbs zelf blijft er nuchter onder en kwam op een persconferentie met een korte reactie over zijn nakende knaltransfer. "Of mijn manager al telefoontjes kreeg na mijn match tegen Barcelona? Dat moet je hem vragen."

Denk jij dat Forbs komende winter Club Brugge zal verlaten?

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

12
12
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

60
60
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

46
46
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

224
224
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

165
165
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

40
40
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

389
389
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

157
157
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

466
466
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

59
59
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

111
111
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

357
357
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

699
699
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

530
530
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1140
1140
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

674
674
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

256
256
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

524
524
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

257
257
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

280
280
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1281
1281

Meer sportnieuws