PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven raakt op toerental en is dé titelfavoriet. Carl Hoefkens is trainer van NAC en kwam zwaar onder de indruk van één speler bij PSV.
LEES OOK: Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"
Saibari maakt indruk bij PSVIsmael Saibari is bijzonder goed bezig en groeide uit tot dé draaischijf van de Nederlandse landskampioen. "Ik vind hem op dit moment de beste speler van Nederland. Waarom? Omdat hij alles kan. Letterlijk alles. Pure kwaliteit", vertelde Hoefkens over de Marokkaanse international.
Saibari is een laatbloeier. Hij is bijna 25 jaar en brak pas vorig seizoen écht door bij PSV. Hij werd in het verleden doorgestuurd bij de jeugd van RSC Anderlecht en KRC Genk.
NAC wil stunten tegen PSV
Hoefkens hoopt PSV te kunnen afstoppen dit weekend. "Wij gaan er fysieke wedstrijd van proberen te maken. We treffen de beste ploeg van de afgelopen jaren in Nederland, op ons niveau van ongeziene kwaliteiten, maar je bent niet kansloos”, vertelde de Belgische trainer.
"PSV heeft een ploeg die vijf wedstrijden nodig had om op kruissnelheid te komen. Ze hadden veel wisselingen, dus moest de puzzel vallen. Nu zijn ze op absoluut topniveau. Maar ik denk dat we het ze moeilijk kunnen maken. Je moet zo ook durven te laten verdedigen. Ze vervelen, onder de huid kruipen. En dan toeslaan, als je de kans krijgt”, vertelde Hoefkens aan Voetbal International.
Claudio Reulens