België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, dat was ook de teneur bij Matz Sels en Hans Vanaken. Wat hadden beiden te zeggen na het teleurstellende gelijkspel?
LEES OOK: Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"
Sels ontevredenMatz Sels had in de eerste helft wel wat werk, toen de Belgen pover verdedigden. De doelman zag er eerst niet goed uit bij de tegengoal, maar nadien bleek dat de bal licht afweek. De keeper was uiteraard teleurgesteld door het gelijkspel.
"We hebben niet veel kansen weggegeven. We begonnen echter niet scherp genoeg, dat klopt. We kregen nadien nog meer dan kansen genoeg om deze match te winnen. Jammer genoeg kunnen we het dan niet afmaken, maar dan moet dit dinsdag maar gebeuren", zei Sels.
Vanaken ziet probleem
Hans Vanaken speelde een goede partij en was aanvallend heel betrokken. Alleen had de smaakmaker van Club Brugge naast zijn gelijkmaker meer moeten scoren. Vanaken toonde zich niet efficiënt genoeg. Hij sprak ook bij VTM 2.
“We komen snel gelijk en krijgen nog een aantal kansen om te winnen. We waren echter niet klinisch genoeg in de zestien meter. We toonden te weinig. Het was door de afwezigen ook wat zoeken naar automatismen en misschien was er iets te weinig beweging en diepgang", oordeelde de middenvelder.
De blik ging naar dinsdag. "Het was niet goed genoeg vandaag, dat weten we. In zo matchen moet je de kansen afmaken. Je momenten grijpen. Liechtenstein? Dat mag niet mislopen, klopt."
Claudio Reulens