Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

door
Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet anders. Wanneer Charles De Ketelaere straks terugkeert bij Atalanta, zal hij er op een nieuwe trainer stuiten.

De aanvaller meldt zich deze week nog bij de Rode Duivels voor de laatste WK-kwalificatiematchen tegen Kazachstan en Liechtenstein. Daarna keert hij terug naar Bergamo, waar het dit seizoen voorlopig vierkant draait.

LEES OOK: Crisis bij Ajax escaleert verder, pijnlijke afgang CDK en co

Dramatisch seizoen Atalanta

Na elf speeldagen staat Atalanta op een schamele dertiende plaats in de Serie A, met amper 13 op 33. De laatste zege dateert er al van 21 september, toen er gewonnen werd op Torino. Daarna volgde een reeks van zeven competitiematchen zonder overwinning.

De pijnlijke 0-3 van vorig weekend tegen Sassuolo zorgt ervoor dat Atalanta nu ingrijpt. Ivan Juric werd op straat gezet. De Kroaat was pas sinds de zomer aan de slag bij Atalanta en dat leek toen al een bizarre keuze. Vorig seizoen kende hij een rampzalige passage van twee maanden bij AS Roma en degradeerde hij met Southampton kansloos uit de Premier League.

Atalanta haalt nieuwe coach

Nu wordt hij ook bij Atalanta na amper vier maanden al ontslagen. De club maakte in één ruk ook zijn opvolger bekend. De keuze is daarvoor gevallen op Raffaele Palladino, die een contract tot medio 2027 voorgeschoteld kreeg.

De 41-jarige Palladino loodste vorig seizoen nog Fiorentina naar een zesde plaats en de halve finales van de Conference League. Hij werd enkele weken geleden nog genoemd bij Juventus, maar dat koos toen voor Luciano Spalletti.

Was een trainerswissel nodig bij Atalanta?

Meest recent

De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

81
81
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

17
17
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

72
72
'Anderlecht all-in: pittig prijskaartje toptarget bekend'

De toekomst lacht RSC Anderlecht weer toe na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Al maakt ...

158
158
Rode Duivels blazen verzamelen: één opvallende aanwezige

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK. Een ...

138
138
Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

296
296
Zorgen bij fans: Messi overweegt drastische beslissing

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

45
45
Joos verrast met gewaagde voorspelling over titelkandidaat

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is intussen bijna halfweg. Daarbij herbergt de top ...

412
412
Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet ...

51
51
Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

172
172
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

137
137
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

73
73
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

429
429
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

102
102
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

120
120
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

182
182
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

365
365
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

225
225
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

239
239
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

1027
1027
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

494
494
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

387
387
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

369
369
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

566
566

Meer sportnieuws