Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

door
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge:

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen is alvast op zijn hoede voor de Brusselaars, die stilaan misschien wel de goede vorm te pakken hebben. Al bestaat er toch weinig twijfel over wie de favorietenrol mag worden toegedicht in aanloop naar de klassieker. Dat geeft ook Besnik Hasi toe.

De coach van Paars-Wit zag woensdag uiteraard ook hoe Club gelijke tred hield met niemand minder dan FC Barcelona. "Dat was match op een heel hoog niveau. Het bevestigt vooral dat Brugge veel scoort, ook vanuit de omschakeling. Ze maakten in de competitie ook al zeker zeven goals in transitie", analyseerde Hasi tijdens zijn wekelijke persbabbel.

LEES OOK: Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

Hasi versus Hayen

"Ze hebben kwaliteit, snelheid en goeie voeten", aldus de Kosovaar, volgens wie dat echter weinig wil zeggen. "In de Champions League staat Brugge lager en hebben ze minder balbezit. Gaan ze dat hier ook doen, of achteraan man-op-man spelen? We moeten voorbereid zijn op alle scenario's", vervolgt Hasi, die wel zijn respect betuigt aan Blauw-Zwart.

"Het is een heel complete ploeg. Vanaken is als een goeie wijn en wordt beter en beslissender met de jaren. Tzolis is goed met én zonder de bal, Forbs heeft diepgang en kracht, en Tresoldi vindt zijn draai. Achteraan zijn ze dan weer heel solide, met jonge en snelle backs. En als Onyedika meedoet is er nog meer evenwicht en stabiliteit", luidt het immers.

RSCA de underdog

"Stankovic heeft zich ook goed gëintegreerd. Wij zullen in alle aspecten absoluut top moeten zijn om een resultaat te boeken en willen goed starten in een vol huis. Die mentaliteit moet en zal er zijn. De spelers zijn erop gebrand om iets te tonen", besluit Hasi, die niet wil verklappen of hij eventueel een aanvaller zal opofferen. "Alle opties liggen nog open."

Wel beseft hij dat de recordkampioen de underdog is. "Over hoeveel procent kans we hebben spreek ik mij niet uit. We hebben al behoorlijke matchen gespeeld tegen hen, maar zij waren altijd beter. We kunnen pas onze voet naast hen zetten als we eens winnen. Dat is thuis al lang geleden, maar met de steun van ons publiek geloven we dat het kan."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

36
36
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

34
34
Recordman Kompany: Bayern weldra nog een stuk sterker?

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

40
40
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

89
89
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

97
97
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

76
76
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

192
192
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

98
98
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

456
456
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

143
143
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

344
344
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

200
200
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

90
90
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

132
132
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

277
277
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

193
193
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

321
321
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

239
239
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

52
52
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

97
97
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

146
146
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

112
112
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

337
337
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219

Meer sportnieuws