'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

door
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het Europese toneel. Gemakkelijk gezegd dan gedaan, want met het maximum van de punten staat tegenstander Braga mee bovenaan in de League Phase van de Europa League. Thorsten Fink hinkt dan ook op twee gedachten.

Tot dusver sprokkelden de Limburgers al vier punten, en dus zouden ze een gouden zaak doen met een zege in Portugal. Alleen staat er zondag in de competitie een belangrijke verplaatsing naar AA Gent op het programma, zo merkte Fink op tijdens zijn voorbeschouwing. De coach sluit daarom niet uit dat hij een aantal pionnen rust zal gunnen.

LEES OOK: Fink met verrassende uitspraak: “Sterker dan de Serie A"

Dilemma voor Fink

Hoewel er van enige onderschatting geen sprake kan zijn overweegt Fink naar eigen zeggen om te roteren. "Het is een beetje wikken en wegen, zodat niemand in het rood komt", klonk het op zijn persbabbel vooraf. Nochtans beseft de Duitser maar al te goed dat zijn bazen wel degelijk de ambitie hebben om door te stoten naar de knock-outfase.

Bovendien moet Fink het zonder een resem afwezigen stellen, want terwijl Zakaria El Ouahdi, Junya Ito en Ibrahima Sory Bangoura stuk voor stuk nog in de lappenmand liggen keren Jarne Steuckers en Yaimar Medina nog maar net terug uit de ziekenboeg. Op een aantal posities blijven de wisselopties voor de trainer dan ook enigszins beperkt.

Genk met typeploeg

Daarom verwacht Het Nieuwsblad dat hij toch gewoon voor zijn huidige typeploeg zal opteren, en Fink donderdag dus dezelfde 11 namen tussen de lijnen brengen die afgelopen weekend met de hakken over de sloot de maat namen van Westerlo. Benieuwd of zij er voor de vierde keer in vijf wedstrijden in slagen om de nul op het bord te houden.

De vermoedelijke 11: Van Crombrugge ; Nkuba, Sadick, Smets, Kayembe ; Hrosovsky, Heynen, Heymans ; Karetsas, Sor, Oh

Vindt u dat Fink meer moet roteren tegen Braga?

Meest recent

Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

7
7
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

17
17
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

19
19
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

7
7
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

323
323
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

94
94
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

206
206
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

150
150
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

309
309
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

120
120
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

48
48
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

137
137
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

458
458
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

169
169
'Dubbele opsteker voor Club Brugge in Champions League'

Club Brugge zette tegen FC Barcelona een straf resultaat neer, maar bleef toch een beetje met een ...

179
179
'Saelemaekers in de wachtkamer: pittige eisen bekend'

Het wordt uitkijken naar de keuzes die Rudi Garcia zal maken voor de wedstrijden van de Rode Duivels ...

52
52
Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

142
142
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

90
90
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

515
515
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

368
368
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

368
368
'Geen Hayen, wel andere ex-pion van Club voor Celtic'

Club Brugge leefde de laatste weken tussen hoop en vrees, want plots leek de kans reëel dat ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Bayern, comeback ex-Rode Duivel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

144
144
VAR-expert velt oordeel over afgekeurde goal Vermant

Club Brugge leek op weg naar een stuntzege tegen FC Barcelona, maar de 4-3 van Romeo Vermant werd ...

602
602
Chelsea zit in zak en as na nieuwe deceptie Lavia

Romeo Lavia is één van de grootste Belgische talenten, maar de middenvelder kampt met ...

119
119

Meer sportnieuws