Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

door
Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

FC Barcelona speelde 3-3 op het veld van Club Brugge. Dat was alles bij elkaar een verdiende uitslag, beide ploegen hadden nog veel meer kunnen scoren. Achteraf spraken Hansi Flick, Lamine Yamal en Frenkie de Jong over deze heerlijke voetbalavond in het Jan Breydelstadion.

Yamal was veruit de beste speler bij FC Barcelona. Club Brugge kreeg geen greep op de wereldster. De snedigheid zoals in zijn beste prestaties was er nog niet altijd, maar Yamal was een doorlopend gevaar bij Barça. Indrukwekkend.

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Yamal negeert Brugse publiek

Hij reageerde op het feit dat de Brugse fans hem uitfloten. "Ik denk niet dat het toeval is als ze je uitjouwen. Als ze mij uitjouwen, is dat omdat ze weten dat ik mijn werk goed doe op het veld. Ik maak me er geen zorgen over", zei hij aan de Spaanse pers.

Hij baalde wel na het gelijkspel. "Het is een heel moeilijk veld. Het is moeilijk om te winnen als je drie doelpunten tegen krijgt. We moeten daarin verbeteren", zei de sterspeler nog.

Flick looft Club Brugge

De Jong speelde niet onaardig op het middenveld, maar zag ook dat Barça nooit echt controle kreeg. Hij ziet dé oorzaak. "Ik denk dat we momenteel zwak zijn in de defensieve omschakeling. Dat komt door het hoog druk zetten, hoe we ons achterin positioneren... Het is een beetje vanalles", aldus de Nederlander.

Het slotwoord was voor Hansi Flick, die ook zag dat het aanvallend goed liep maar defensief niet. "Het gaat niet alleen om verdedigen in de defensie, maar ook op het middenveld. We moeten alert zijn wanneer ze kansen creëren met slechts één of twee balcontacten.  We hebben wel meerdere kansen gecreëerd, maar eerlijk gezegd speelde Club Brugge heel goed. Ze waren erg agressief, wat natuurlijk positief is."

Speelde Yamal een sterke partij?

Meest recent

De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

2
2
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

24
24
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

40
40
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

24
24
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

98
98
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

359
359
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

287
287
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

66
66
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

244
244
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

856
856
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

146
146
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

222
222
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

662
662
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

344
344
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

78
78
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

151
151
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

99
99
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

74
74
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

103
103
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

233
233
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

114
114
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

374
374

Meer sportnieuws