Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

88 stemmen
Charleroi in crisis na volgende nederlaag:

Rik De Mil krijgt Charleroi maar niet op de rails inzake resultaten. In Luik werd met 3-1 verloren. Het dreigt een moeilijk seizoen te worden voor de Carolo's. Wat hadden ze na de nederlaag in de Waalse derby te melden in het Zwarte Land?

Met een 3 op 18 zijn de resultaten van Charleroi de laatste weken bijzonder slecht. Ze kunnen dit weekend naar een dertiende plaats zakken en vooral het vermijden van de degradatie play-offs lijkt het doel te worden dit seizoen. Tegen Charleroi volgde dus weer een verliespartij.

LEES OOK: De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Boze De Mil

"In de eerste helft doen we het goed. We hadden de controle over de wedstrijd. De eerste goal slikken we te makkelijk, daarna maken we de verdiende gelijkmaker, maar we moeten efficiënter zijn", zei De Mil aan Sporza.

"Het kan niet hoe we dat tweede doelpunt tegenkrijgen. Mijn spelers moeten begrijpen dat ze geconcentreerder moeten zijn. We brengen onszelf in de problemen, we geven doelpunten aan de tegenstander, op stilstaande fase slikken we twee doelpunten, dat kan niet", vertelde hij nog.

Teleurstelling bij Charleroi

Aanvaller Aurélien Scheidler baalde ook. ""De frustratie overheerst. Na de rust zijn we niet geconcentreerd en we zijn niet efficiënt genoeg. We krijgen wel kansen, maar maken geen doelpunten. Dat is ook frustrerend voor de fans. Zij waren echt gebrand op een zege."

Het slotwoord was voor Etienne Camara. "De tweede helft waren we nergens. We moeten onze verantwoordelijkheid nemen en doen wat de coach vraagt. Er is veel werk voor de boeg. We slikken te makkelijk een doelpunt na de rust. We hebben kwaliteiten om veel beter te doen."

Stelt Charleroi teleur dit seizoen?

Meest recent

"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

0
0
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

80
80
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

80
80
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

197
197
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

287
287
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

147
147
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

84
84
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

335
335
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

216
216
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

234
234
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

422
422
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

174
174
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

129
129
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

439
439
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

144
144
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

548
548
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

864
864
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

92
92
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

229
229
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

279
279
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

659
659

Meer sportnieuws