Club Brugge won in de beker overtuigend van Eendracht Aals-Lede. Blauw-Zwart is ook dit seizoen weer hyperambitieus en Nicky Hayen gaat voor alle prijzen dit seizoen. In het Jan Breydelstadion werd het 6-1, maar toch was de coach niet tevreden.
Hayen roteerde en toch had Club Brugge geen moeite met Aalst. Brandon Mechele, Shandre Campbell, twee own-goals en een dubbelslag van Cisse Sandra zorgden voor de harde eindstand. Hayen reageerde tegenover Sporza.
LEES OOK: Croky Cup: Club haalt uit, Antwerp en Union zonder problemen
Dat moet beterOndanks de monsterscore was Hayen niet geheel tevreden. "Het werd een comfortabele zege. We hebben onmiddellijk het gaspedaal ingedrukt en stonden redelijk snel 2-0 voor. Daarna is het tempo gezakt. Dan moeten we blijven op doorduwen, je moet je blijven beschikbaar maken, blijven connecties maken, dominanter de bal opvragen ... Dat zijn dingen die beter kunnen, maar het is een goede wedstrijd geweest."
Hayen is wel tevreden met de spelers die hun kansen hebben gepakt. "Het was een heel goede les voor de jonge spelers. Dit was een nieuwe omgeving voor hen. Vandaag was de ideale wedstrijd om hen wat minuten te laten maken voor 15.000 fans. Het was een win-winsituatie. De jongens die rust nodig hadden, hebben die gekregen. En deze jongens hebben een nieuwe leeromgeving ontdekt."
Concentratieverlies
Ook was Hayen streng voor het tegendoelpunt van Joran Triest. "We zijn scherp gestart en hebben de controle 90 minuten lang gehouden. Door concentratieverlies krijgen we jammer genoeg nog een tegendoelpunt, maar dat was wel goed voor de wedstrijd, voor de sfeer en de tegenstander. Maar we zijn door in de beker."
Stephan Calander